Створимо програму разом

Будемо вдячні у допомозі створення програми

Logo

Медицина

Протягом багатьох років медицина нашого міста була поза належною увагою влади. Вважаю, що так більше бути не може!

Logo

Економіка

Ми не команда популістів. Ми розуміємо, що неможливо фінансувати сучасну медицину, освіту та інші соціальні галузі, без належного розвитку економіки міста.

Logo

Інфраструктура

Наше місто уже давно потребує модернізації сфери пасажирських перевезень, створення безпечних умов руху як для пішоходів, так і для водіїв, організації додаткових паркомісць та логічного завершення міської програми «Безпечне місто».

Logo

ЖКГ

Володимир-Волинський вже давно у сумному списку лідерів міст України за величиною тарифів на тепло, гарячу та холодну воду.

Logo

Освіта

Ми повинні нарешті впорядкувати мережу навчальних закладів і забезпечити відкритий та вільний доступ до навчального закладу усіх дітей, не залежно від того на якій території вони проживають.

Logo

Соціальна сфера

Ми хочемо впровадити електронну картку «жителя громади». Це дозволить швидко і без зайвої бюрократії отримувати усі види соціальних допомог.

Logo

Спорт та туризм

Ми хочемо аби у найвіддаленішому селі чи мікрорайоні міста були встановлені ігрові та спортивні майданчики. Всіляко популяризуватимемо наш древній Володимир та прилеглі території, щоб надходження від туристичної галузі стали суттєвим джерелом наповнення бюджету.

Logo

Молодіжна політика

Володимир має стати містом молоді! Містом, де її думку поважають і до неї прислуховуються. Де новостворена сім’я матиме можливість облаштувати власне житло та власне майбутнє.